Aktuálně

 


debata slunce

 Foto Eva Dryjová: debata po pražské derniéře Šesti miliard Sluncí 24. září 2015. Zleva: Dan Moravec, Nina Baláčková, Eva Jarolímová, Eva Rysová, Václav Marhold, Olga Schmidtová, Paulína Labudová, Marie Jansová, Ondřej Novotný, Jiří Kniha.

 

 

NA 36. REPRÍZU ŠESTI MILIARD SLUNCÍ JSME POZVALI VŠECH 200 POSLANCŮ A 81 SENÁTORŮ.
Při té příležitosti mohli připojit svůj podpis k DEKLARACI Z GLASGOW, která vyzývá k vytvoření evropských i národních strategiích
v boji s demencí. Prvními signatáři mezi českými zákonodárci se stali senátoři PhDr. Milan Pešák a prof. MUDr. Jan Žaloudík CSc.

 

I vy se můžete stát signatáři, přidat svůj podpis lze i elektronicky zde.
Do konce listopadu usilujeme o získání alespoň 500 podpisů z ČR.

 

 Maru a divak detail

 

Ondra a jirka divaci

 

Inscenace Šest miliard Sluncí se ocitla mezi nominovanými na INSCENACI ROKU 2013 v anketě Divadelních novin:


Jan Rejžek: "Má volba je letos jasná – Eva Rysová, Ondřej Novotný a kol.: Šest miliard Sluncí, r. Eva Rysová, D’EPOG v Teatro Roxy/NoD Praha Projekt Evy Rysové s hrajícím Ondřejem Novotným a skvělým souborem pojednává téma Alzheimerovy nemoci citlivě a zároveň se vší obnaženou tragikomičností vlastně krutě. V podtextu jsem si našel varování před zatím zdánlivě klinicky zdravými spoluobčany, kteří zvolili toho, koho máme na Hradě."

 

    

Jan Rejžek: Má volba je letos jasná – Eva Rysová, Ondřej Novotný a kol.: Šest milard Sluncí, r. Eva Rysová, D’EPOG v Teatro Roxy/NoD Praha Projekt Evy Rysové s hrajícím Ondřejem Novotným a skvělým souborem pojednává téma Alzheimerovy nemoci citlivě a zároveň se vší obnaženou tragikomičností vlastně krutě. V podtextu jsem si našel varování před zatím zdánlivě klinicky zdravými spoluobčany, kteří zvolili toho, koho máme na Hradě.